Будівельні послугиНа сьогоднішній день до будівельних послуг належить дуже широкий спектр найрізноманітніших видів робіт. Серед них як саме будівництво, з моменту закладення фундаменту до встановлення покрівлі, так і дуже багато різних видів внутрішніх і зовнішніх ремонтно-оздоблюваних робіт.

Послуги з будівництва будинків, особливо багатоповерхових, можуть надавати далеко не всі компанії, держава встановлює жорсткі умови щодо ліцензування таких організацій, тому таких компаній небагато.

А от послуги з оздоблювально-ремонтних робіт проводять всі кому не ліньки – ви, мабуть, неодноразово зустрічали рекламні листівки чи оголошення щодо виконання малярних робіт, викладення плитки, встановлення вікон та дверей і інше.

Такі роботи не потребують наявності спецтехніки та якоїсь особливої кваліфікації у працівників, тому отримати дозвільну документацію на надання таких послуг простіше.

Будівельні послуги можуть надаватися як окремим фізичних особам, так і крупним чи малим компаніям і державам чи територіальним громадам. Фізичних осіб цікавить ремонт їхніх помешкань, будівництво заміського будиночка, чи бані поруч з таким будиночком. Хто не мріє жити в заміському котеджі з басейном, гаражем, банею і бібліотекою з безліччю книг: зібраннями творів класиків, підручниками з стародавньої історії, виникнення аудиту та енциклопедичними словниками.

Компанії можуть цікавитися будівництвом будинків, для подальшої реалізації квартир чи побудови офісного центру з їх майбутньою орендою. Але в переважній більшості цікавляться проведенням ремонтних робіт в офісі. В красивому і охайному кабінеті працюється і краще і веселіше, будь то бухгалтерія, завалена звітністю і актами проведення аудиту чи відділ кадрів з купою заяв на відпустки та стосом особових справ.

А от державу чи територіальну громаду найчастіше цікавлять послуги з побудови чи ремонту об’єктів інфраструктури – доріг, мостів, дитячих садків, спортивних майданчиків, навчальних закладів та інших видів некомерційної нерухомості. Приємно коли твоє місто чисте і охайне, але перейматися цим кожен громадянин не в стані, а приватним фірмам це не цікаво. Тому всі об’єкти інфраструктури будуються за державний кошт і на державне замовлення.